Konkurs na projekt strony internetowej

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Tęcza" w Oławie ogłasza konkurs na projekt strony internetowej. Celem konkursu jest stworzenie nowej szaty graficznej strony www, gdzie dostępne będą informacje o bieżących wydarzeniach oraz imprezach charytatywnych organizowanych przez Stowarzyszenie.

"Tęcza" jest organizacją non-profit. Pomaga osobom młodszym jak i starszym, którzy walczą z problemami centralnego układu nerwowego. Stowarzyszenie działa już od osiemnastu lat i szczerze zachęca do udzielania pomocy potrzebującym.

Jeśli jesteś studentem, interesujesz się grafiką, prowadzisz własną firmę projektową lub w takiej pracujesz to konkurs na layout strony internetowej przeznaczony jest właśnie dla Ciebie! Konkurs ma charakter otwarty i ogólnopolski.
Skierowany jest do firm oraz wszystkich osób, których pasjonuje projektowanie graficzne i chcą wykorzystać swoje umiejętności.

Stowarzyszeniu zależy między innymi na funkcjonalności oraz przejrzystości strony. Oprócz tego organizatorzy wypunktowali wytyczne, które projekt musi spełniać (szczegóły w regulaminie konkursu).

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie dwa projekty. Spośród nadesłanych prac zostanie wybrana tylko jedna, która zostanie najwyżej oceniona a tym samym spełni wszystkie wymagania. Na zwycięzcę konkursu będzie czekać nagroda pieniężna w wysokości 1500 zł!

Projekty można zgłaszać do dnia 15 maja 2014 r. Więcej informacji oraz regulamin konkursu można znaleźć pod adresem.