Konkurs Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

Studiujesz dziennikarstwo? Chcesz podzielić się swoją twórczością? Weź udział w Konkursie Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka.

CO? – konkurs Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka

O KONKURSIE
W tym roku już po raz jedenasty zapraszamy młodych, zdolnych twórców do udziału w Konkursie Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka. Ideą jest, aby młodzi nie ukrywali swojego talentu przed światem i zrobili swój pierwszy - bądź kolejny - krok w dziennikarskiej karierze.

Organizatorami Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka są Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Gość Niedzielny oraz Dziennikarskie Koło Naukowe studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

Inspiracją do powstania Konkursu była historia studenta dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego, Bartka Zdunka, który zginął tragicznie w wypadku samochodowym, a jego twórczość ujrzała światło dzienne dopiero po jego śmierci.

Nagroda przyznawana jest w czterech kategoriach:

• Inicjatywa Roku
  • Debiut Publicystyczny Roku
  • Reportaż – po debiucie
  • Młodzi Twórcy Filmowi

Aplikacja odbywa się poprzez stronę.

Zachęcamy do zapoznania się także z regulaminem.