Konkurs "Najlepszy akademicki projekt Open Source"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Najlepszy akademicki projekt Open Source". Skierowany jest on do uczelni, pracowników uczelni, studentów znajdujących się na terenie Polski. W konkursie biorą udział wszystkie projekty oraz pomysły na projekty Open Source powstające w środowisku akademickim. Jest to szansa na wypromowanie i wdrożenie ich w firmach biznesowych.

Główną nagrodą w konkursie jest udział w grudniowej konferencji organizowanej w ramach projektu Internetowa ogólnopolska baza informatycznych projektów badawczych otwartej innowacji - "Platforma współpracy - SPINACZ" w ramach programu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego "Kreator innowacyjności - wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej". Podczas konferencji zwycięzca będzie miał możliwość zaprezentowania swojego pomysłu/projektu oraz otrzyma z tego tytułu wynagrodzenie w kwocie 800 PLN brutto.

Każdy Uczestnik konkursu bezpłatnie promuje swój projekt Open Souce, rejestrując się w serwisie www.spinacz.edu.pl - ma też możliwość zapoznania się z potrzebami różnych instytucji i okazję, by znaleźć firmę, w której będzie mógł wdrożyć swój pomysł.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu.

Konkurs trwa 30 listopada 2011 roku