Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP

Interesujesz się finansami? Możesz pochwalić się ciekawą pracą magisterską? Zgłoś się do Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

CO? - Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP na najlepszą pracę magisterską
z zakresu nauk ekonomicznych

APLIKACJA DO: 14 czerwca 2019 r.

Narodowy Bank Polski ogłosił XII edycję Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych.

Celem konkursu jest zwiększanie zainteresowania studentów, absolwentów i pracowników naukowych tematyką makroekonomii i finansów, w szczególności polityką pieniężną i rynkami finansowymi.

Autorom najlepszych prac magisterskich Kapituła przyzna:

• pierwszą nagrodę w wysokości 15 000 zł,
  • drugą nagrodę w wysokości 10 000 zł,
  • trzecią nagrodę w wysokości 7 000 zł,
  • dwa wyróżnienia po 5 000 zł.

W tegorocznej edycji konkursu mogą wziąć udział autorzy prac magisterskich obronionych na uczelniach na terenie Polski w ciągu roku kalendarzowego poprzedzającego datę ogłoszenia Konkursu, tj. od 1 stycznia do 31 grudnia 2018 r.

Prace na konkurs mogą być zgłaszane przez autorów, a także − za ich zgodą − przez uczelnie oraz promotorów i recenzentów.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy oraz wskazówki praktyczne znajdują się na stronie internetowej NBP. Zgłoszenia są przyjmowane do 14 czerwca 2019 r.