Konkurs podatkowy

Pokaż w kalendarzu: 
0

Dokąd prowadzą zamiany w prawie podatkowym? Odpowiedz na pytanie, weź udział w konkursie i wygraj cenne nagrody.

 


CO? – Konkurs podatkowy
APLIKACJA DO: 1 marca 2020 r.


O KONKURSIE
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie na abstrakt, organizowanym w ramach XIV Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego.

Zebrane propozycje abstraktów oceniać będzie Komisja złożona z autorytetu naukowego, członka Koła, a także przedstawiciela Ministerstwa Finansów. Liczy się merytoryka i innowacyjność!

Zwycięzca konkursu otrzyma unikalną możliwość wystąpienia na XIV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Podatkowego w dniach 13-14 marca 2020 r. jako jedyny przedstawiciel młodego pokolenia. Ponadto zostanie zaproszony do odbycia maksymalnie trzymiesięcznego stażu w Ministerstwie Finansów płatnego 4000 zł brutto/miesiąc. Dodatkową atrakcją będzie pobyt w Krakowie!


DLA KOGO?
Konkurs kierowany jest do studentów i doktorantów kierunków prawniczych i ekonomicznych, którzy są zainteresowani prawem podatkowym.


SPOSÓB APLIKACJI
Aby wziąć udział w konkursie należy sporządzić i do 1 marca 2020 r. przesłać na adres: prawo.podatkowe.tbsp@uj.edu.pl maksymalnie dwustronnicowy abstrakt wystąpienia, związanego z tematem Konferencji "Dokąd prowadzą zamiany w prawie podatkowym?".

Więcej informacji znajduje się na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego