Konkurs podatkowy Tax’n’You

Data wydarzenia:
27 Marzec, 2017 (Cały dzień) - 24 Kwiecień, 2017 (Cały dzień)

Interesują Cię podatki? Dobrze kojarzysz fakty? Chcesz pracować w jednej z najlepszych na świecie firm doradczych? Sprawdź się w konkursie Tax’n’You organizowanym przez firmę KPMG i rozpocznij karierę w charakterze doradcy podatkowego! Aplikacja trwa do 24 kwietnia 2017 r.

CO? – Konkurs podatkowy Tax’n’You 2017
APLIKACJA DO: 24 kwietnia 2017 r.

O KONKURSIE
Konkurs Tax’n’You to niepowtarzalna szansa na skonfrontowanie wiedzy akademickiej o prawie podatkowym z wymaganiami, jakie obecnie stawia rynek przed nowoczesnym doradcą podatkowym. Konkurs składa się z dwóch etapów:

I. Ankieta online ze znajomości zagadnień podatkowych.

II. Finał z trzema zadaniami: kazus, prezentacja, znajomość terminologii podatkowej.

Na 24 finalistów czekają umowy o pracę lub płatne praktyki w jednym z biur KPMG w Polsce, nagrody finansowe dla najlepszych trzech osób w rozgrywce finałowej oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe dla wszystkich finalistów.

KPMG to międzynarodowa sieć firm audytorsko-doradczych.

Konkurs skierowany jest do:

• studentów 3 roku studiów licencjackich podejmujących studia II stopnia,
  • studentów 3, 4 lub 5 roku jednolitych studiów magisterskich,
  • studentów 1 lub 2 roku studiów II stopnia,
  • absolwentów studiów magisterskich z 2016 r.

APLIKACJA
Zgłoszenia przyjmowane są do 24 kwietnia 2017 r.

Wypełnij formularz rejestracyjny i rozwiąż ankietę konkursową. Formularz i ankieta dostępne są na stronie internetowej.