Konkurs Prac Dyplomowych GeoTalent

Pokaż w kalendarzu: 
0

Interesujesz się branżą poszukiwania i wydobycia węglowodorów? Zagadnienia z obszaru oil&gas nie mają przed Tobą tajemnic? Przeprowadziłeś interesujące badania i chcesz się podzielić ich wynikami z innymi? Świetnie się składa! Konkurs Prac Dyplomowych GeoTalent jest właśnie dla Ciebie!


 


CO? - Konkurs Prac Dyplomowych GeoTalent
APLIKACJA DO: 1 marca 2020 r.


O WYDARZENIU
W ramach Programu Edukacyjnego GeoTalent prowadzonego przez PGNiG, organizowany jest Konkurs Prac Dyplomowych, skierowany do pasjonatów poszukiwania i wydobywania węglowodorów. Większość prac dyplomowych po napisaniu odkładana jest na półkę i niejednokrotnie zapominana. Chcąc zmienić ten stan rzeczy, od czterech lat prowadzony jest Konkurs, który daje szansę studentom/absolwentom na podzielenie się swoim akademickim dorobkiem.

Udział w konkursie to możliwość:

  • zaprezentowania swojego dorobku naukowego szerszej publice,
  • skonfrontowania swojej wiedzy rozmawiając z branżowymi ekspertami,
  • popracowania nad umiejętnością wystąpień publicznych w praktyce,
  • powalczenia o ciekawe nagrody.

Na finalistów czekają nagrody o łącznej wartości 15 000 zł! Każdy z uczestników otrzyma także pamiątkowe dyplomy, upominki oraz nagranie swojego wystąpienia. Dodatkowo, udział w Konkursie to cenny wpis do CV.


O ORGANIZATORZE
GK PGNiG jest dostawcą energii dla domu i biznesu.


DLA KOGO?
Konkurs Prac Dyplomowych to wydarzenie, do którego można zgłosić prace licencjackie, inżynierskie, magisterskie oraz doktorskie, związane z branżą poszukiwawczo-wydobywczą węglowodorów (maksymalnie do 3 lat od terminu obrony). Do konkursu mogą przystąpić studenci i absolwenci wszystkich polskich uczelni, maksymalnie do trzech lat po obronie zgłaszanej pracy dyplomowej (licencjackiej / inżynierskiej / magisterskiej / doktorskiej).


SPOSÓB APLIKACJI
Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy odwiedzić stronę i do 1 marca 2020 r. przesłać swoje zgłoszenie wraz z abstraktem pracy.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego