Konkurs skierowany do grafików

Pokaż w kalendarzu: 
0

Potrafisz w nieszablonowy i nowatorski sposób łączyć sztukę z jej użyteczną formą? Na co czekasz? Weź udział w konkursie PURE ART „Sztuka w Twoich rękach”, zmierz się z innymi artystami i walcz o atrakcyjne nagrody!

 

 


CO? - Konkurs PURE ART „Sztuka w Twoich rękach”
APLIKACJA DO: 1 listopada 2017 r.


O WYDARZENIU
Konkurs ma na celu promocję twórczości młodych i utalentowanych studentów polskich uczelni (młodych polskich artystów). Osoby, które zdecydują się wziąć w nim udział staną przed sporym wyzwaniem. Ich zadaniem będzie stworzenie dedykowanej grafiki, która będzie nawiązywała do inspirowanej twórczością europejskich malarzy kolekcji biżuterii FREYWILLE.

Zadaniem konkursowym jest stworzenie grafiki, która będzie widoczna na torbie zakupowej marki FREYWILLE.

Zwycięski projekt zostanie nadrukowany na torby zakupowe marki, w których to od 1-31 grudnia będą sprzedawane produkty marki FREYWILLE, w butikach w Poznaniu i Warszawie.

Praca zwycięzcy konkursu zostanie zgłoszona do prestiżowego konkursu "Art of Packaging" nagradzającego najlepsze projekty opakowań.

Pula nagród w konkursie to 5000 zł.


O ORGANIZATORZE
FREYWILLE to austriacki producent biżuterii, który posiada dwa oddziały w Polsce (Poznań, Warszawa).


DLA KOGO?
Konkurs jest skierowany wyłącznie do osób posiadających aktywny status studenta, zainteresowanych grafiką, projektowaniem lub designem.


SPOSÓB APLIKACJI
Więcej informacji o sposobie aplikowania znajduje się na stronie. 

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego