Konkurs "Stena Circular Economy Award"

Interesujesz się rozwiązaniami gospodarki cyrkularnej w Polsce? Zgłoś swój ekopomysł do konkursu STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD! Zainspiruj innych do działania!

CO? – konkurs "STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego"
APLIKACJA DO: 31 stycznia 2020 r.

Celem konkursu jest inspirowanie środowiska akademickiego oraz firm do poszukiwania, wdrażania i promowania rozwiązań zgodnych z założeniami gospodarki obiegu zamkniętego.

Zwycięzcy w kategorii studenckiej otrzymają laptopy oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ. Uczelnie zostaną także wyróżnione certyfikatem dobrych praktyk.

Stena Recycling jest liderem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie zarządzania odpadami, recyklingu oraz usług środowiskowych na rynku polskim i skandynawskim.

Konkurs skierowany jest do studentów, którzy zaproponują wdrożenie GOZ przydatne dla biznesu lub akcję społeczną promującą ideę GOZ.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 31 stycznia 2020 r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w kwietniu 2020 r. podczas gali podsumowującej trzecią edycję konkursu.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej konkursu.