Konkurs "STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD"

Pokaż w kalendarzu: 
0

Jesteś młodym przedsiębiorcą, któremu nie są obce założenia gospodarki obiegu zamkniętego (GOZ)? A może jako student masz pomysł, jak zainteresować innych tą koncepcją? Niezależnie od tego, czy masz już doświadczenie czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z GOZ, zgłoś się do konkursu Stena Circular Economy Award i zostań Liderem Gospodarki Obiegu Zamkniętego!

 


CO? - Konkurs „STENA CIRCULAR ECONOMY AWARD – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego”
APLIKACJA DO: 31 stycznia 2020 r.


O WYDARZENIU
Działania zgodne z ideą gospodarki obiegu zamkniętego są priorytetem dla krajów Unii Europejskiej. Rosnące zainteresowanie rozwiązaniami gospodarki cyrkularnej to zarówno wyraz chęci sprostania wymogom stawianym przez prawo i konsumentów, jak i przyjęcie odpowiedzialności wobec społeczeństwa i środowiska.

Ten prestiżowy konkurs to wyjątkowe przedsięwzięcie z pogranicza CSR, ekologii i edukacji. Został doceniony przez plebiscyt LISTKI CSR Tygodnika Polityka jako projekt, który może być inspiracją dla innych ze względu na tematykę, skalę lub sposób realizacji.

Zwycięzcy w kategorii studenckiej otrzymają laptopy oraz grant w wysokości 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ. Uczelnie zostaną także wyróżnione certyfikatem dobrych praktyk.


O ORGANIZATORZE
Stena Recycling jest liderem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie gospodarowania odpadami, recyklingu oraz usług środowiskowych na rynku polskim i skandynawskim.


SPOSÓB APLIKACJI
Zgłoszenie do konkursu polega na wypełnieniu prostego formularza znajdującego się na stronie. 

Na zgłoszenie organizator czeka do 31 stycznia 2020 r.

Nie oddano jeszcze żadnego głosu
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego