Konkurs Stena Circular Economy Award

Wciąż jest szansa zostać tegorocznym Liderem Gospodarki Obiegu Zamkniętego! Zgłoś swój pomysł już dziś. Do wygrania laptop oraz 10 000 zł na realizację projektu.

CO? - konkurs Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego
APLIKACJA DO: 28 lutego 2021 r.

Stena Recycling aktywnie wspiera transformację polskiej gospodarki z modelu linearnego na cyrkularny, czyli taki, gdzie materiały używane w produkcji i społeczeństwie są wielokrotnie wykorzystywane, dzięki czemu oszczędzamy nasze naturalne zasoby. Firma już po raz czwarty organizuje konkurs Stena Circular Economy Award - Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego, którego celem jest promocja najciekawszych projektów i inicjatyw poświęconych gospodarce obiegu zamkniętego, wymiana doświadczeń i dobrych praktyk, a także wzajemne wspieranie się oraz tworzenie partnerstw.

Idee GOZ możemy zastosować naprawdę szeroko, wystarczy poszukać możliwości wdrożenia cyrkularnych rozwiązań do swojej dziedziny.

Zgłoszone praktyki i pomysły będzie oceniać międzynarodowe jury ekspertów z obszaru GOZ, reprezentujących różne firmy i instytucje: Akademię Leona Koźmińskiego, Organizację Odzysku Opakowań Rekopol, Kampanię 17 Celów, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Polską Izbę Gospodarki Odpadami, Skandynawsko-Polską Izbę Gospodarczą, Tygodnik Polityka, Stenę Recycling International i Stenę Recycling Polska.

Zwycięzców poznamy wiosną 2021 roku. Wyłonieni przedsiębiorcy w ramach nagrody będą mieli możliwość wybrania usługi z listy oferowanych przez Stena Recycling, a studenci – otrzymają laptopy oraz grant w wysokości do 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ. Przedsiębiorstwa i studenci oraz ich uczelnie zostaną także wyróżnieni certyfikatem dobrych praktyk.

Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie. Udział w konkursie jest bezpłatny, a termin nadsyłania zgłoszeń został wydłużony do 28 lutego 2021 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)