Konkurs Stena Circular Economy Award

Interesujesz się tematyką gospodarki obiegu zamkniętego? Weź udział w konkursie Stena Circular Economy Award.

CO? – konkurs Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

O KONKURSIE
Właśnie rozpoczęła się V edycja konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego skierowanego do studentów, w którym do wygrania są laptopy oraz 10 000 złotych. Głównych założeniem konkursu jest nagrodzenie najlepszych pomysłów na promocję bądź wdrożenie rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym w społeczeństwie.

Konkurs Stena Circular Economy Award ma na celu promocję firm - Liderów GOZ - które wdrażają lub promują gospodarkę obiegu zamkniętego. Wspiera również studentów, którzy mają pomysł na promocję lub wdrażanie goz do społeczeństwa lub biznesu. Dzięki temu tworzy platformę do wymiany doświadczeń i edukacji.

Kategorie konkursowe:

1. Przedsiębiorstwa wdrażające GOZ
  2. Przedsiębiorstwa promujące idee GOZ
  3. Studenci mający pomysł na promocję lub wdrożenie GOZ

Zasady konkursu są bardzo proste, aby wziąć w nim udział, wystarczy wypełnić krótki formularz, który można znaleźć na stronie. Znajdują się tam również szczegóły na temat konkursu oraz przykłady pomysłów, które wygrały w poprzednich edycjach. Zgłoszenia organizator przyjmuje do 6 lutego 2022 roku.