Konkurs studencki Ericsson Innovation Awards

Masz pomysł na to, jak weryfikować prawdziwość informacji i przekazywać je dalej? Weź udział w globalnym konkursie Ericsson Innovation Awards!

CO? – Konkurs studencki Ericsson Innovation Awards
APLIKACJA DO: 15 listopada 2017 r.

Każdego dnia publikowane jest ponad 2 miliony artykułów online oraz 500 milionów tweetów. To wszystko dzięki technologii, która obecnie umożliwia nam konsumowanie i wymianę informacji w niewiarygodnym tempie. Jednak, gdy chcemy wykorzystać te informacje, podjąć na ich podstawie decyzje, musimy rozważyć czy są one prawdziwe, czy nie. Jak możemy to zrobić?

Każdy z nas może stać się częścią przełomowych rozwiązań ICT przy wsparciu ekspertów Ericsson w ramach globalnego konkursu studenckiego Ericsson Innovation Awards.

Konkurs jest skierowany do wszystkich obecnych studentów z całego świata. Wystarczy zarejestrować swój zespół składający się z 2 do 4 osób i przedstawić swój pomysł. Oprócz szansy na zdobycie światowego uznania, opieki mentorów i wycieczki do Szwecji na wielki finał, zwycięskie drużyny otrzymają:

• Pierwsze miejsce: € 25.000
  • Drugie miejsce: € 10.000
  • Trzecie miejsce: € 5.000
  • Czwarte miejsce: € 2.000

Dodatkowo, dla najlepszego zespołu w Europie czeka nagroda w wysokości 1000 euro.

Ericsson jest dostawcą usług i serwisów dla operatorów telekomunikacyjnych.

Więcej szczegółów o konkursie można znaleźć na stronie internetowej.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 15 listopada 2017 r.