Konkurs "Studia we Francji: tak, polecam!"

Instytut Francuski w Polsce i Club France en Pologne, wspólnie z partnerami projektu Parc Futuroscope, Galeries Lafayette, Grévin, Le Bistro Rozbrat, Lilou, MiTo art.café.books i Parc Astérix organizują drugą edycję konkursu na film wideo zatytułowany "Studia we Francji: tak, polecam!".

Konkurs jest adresowany do polskich studentów, którzy studiowali we Francji. Dotyczy studentów i absolwentów wszystkich rodzajów studiów (Erasmus, Licencjat, Master, Doktorat, programy tzw. podwójnych dyplomów).

Organizatorzy zapraszają do podzielenia się wspomnieniami z pobytu na studiach we Francji w formie krótkiego filmu. Konkurs odbędzie się w ramach Wirtualnego Salonu Edukacyjnego "E - Campus do Francji", organizowanego przez Instytut Francuski w Polsce, Ambasadę Francji w Polsce i Campus France Polska.

Ma on na celu promocje oferty francuskiego szkolnictwa wyższego wśród polskich licealistów i studentów, poprzez ukazanie doświadczenia konkretnych osób z ich pobytu we Francji.

Konkurs przyzna nagrody w trzech kategoriach: film zabawny, film kreatywny i nagroda publiczności. Do wygrania: smartfony, bilety lotnicze do Francji, zaproszenia do Parc Astérix, Futuroscope i Muzeum Grévin, kolacje dla dwojga w Warszawie oraz wiele innych nagród…

Otwarcie konkursu: 30 marca 2015 r.
Termin zakończenia: 12 czerwca 2015 r.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie.
Wydarzenie na Facebooku.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)