Konkurs "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki"

Możesz pochwalić się ciekawą pracą dyplomową? Polsko-szwajcarska Izba Gospodarcza i szwajcarskie firmy zapraszają studentów uczelni wyższych do udziału w VII edycji konkursu na prace dyplomowe "Swissstandards.pl Od teorii do praktyki".

CO? - konkurs „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki”
APLIKACJA DO: 31 grudnia 2019 r.

Celem konkursu „swissstandards.pl. Od teorii do praktyki” jest stworzenie pomostu łączącego świat nauki i biznesu oraz popularyzacja szwajcarskich standardów takich jak: jakość, rzetelność, solidność, a także szwajcarska innowacyjność.

Konkurs przebiega dwuetapowo:

• do 31 grudnia 2019 r. studenci zgłaszają propozycje tematów swoich prac z krótkim planem/opisem założeń koncepcyjnych pracy na stronie,
  • po 15 stycznia 2020 r. - osoby zakwalifikowane do II etapu piszą pracę, mogąc korzystać ze wsparcia merytorycznego wybranego partnera - firmy szwajcarskiej,
  • do końca września 2020 r. - studenci przesyłają obronioną pracę,
  • do końca listopada 2020 r. - organizator wyłania zwycięzców.

Do konkursu mogą być zgłaszane prace z zakresów tematycznych:

• transport, spedycja, logistyka - Partner merytoryczny Izby: Fracht FWO Polska,
  • architektura wnętrz mieszkalnych - Partner: FRANKE Polska,
  • technika sanitarna - Partner: GEBERIT,
  • budownictwo, zarządzanie w budownictwie, marketing w budownictwie - Partnerzy: HILTI, SIKA,
  • technologia cieplna - Partner: Zehnder.

Nagrodami dla autorów najlepszych prac są płatne staże lub cenne nagrody rzeczowe.

Polsko-Szwajcarska Izba Gospodarcza jest dobrowolnym, nie dotowanym przez instytucje publiczne stowarzyszeniem utworzonym według prawa polskiego. Zrzesza większość firm szwajcarskich w Polsce.

Propozycje tematów prac wraz z krótkim planem/opisem założeń koncepcyjnych pracy należy złożyć do 31 grudnia 2019 r. poprzez stronę