Konkurs "Wolontariat w jednym zdjęciu"

Angażujesz się społecznie i chcesz pokazać innym swoją działalność wolontaryjną? Stowarzyszenie LEVEL UP z Łodzi zaprasza młodzież do udziału w konkursie "Wolontariat w jednym zdjęciu".

CO? - Konkurs "Wolontariat w jednym zdjęciu"
KIEDY? - Od 1 sierpnia 2021 do 30 września 2021

Zadaniem uczestników jest wysłanie zdjęcia wraz z krótkim opisem swojej działalności wolontariackiej. Do konkursu mogą przystąpić osoby pomiędzy 13 a 30 rokiem życia - między innymi uczniowie czy studenci, którzy uczestniczą w tego typu działaniach. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni dwoma nagrodami - podstawową wersją gry Dixit. Jednego wygranego wyłoni zespół LEVEL UP, a drugiego wskaże publiczność podczas głosowania na Facebooku, gdzie będą zamieszczane nadesłane  zdjęcia wraz z opisami.

Konkurs odbywa się w ramach projektu "E-volunteering – key to be active",dofinansowany ze środków programu Erasmus+ uruchomionego przez Komisję Europejską.

Konkurs ma na celu promowanie wolontariatu i aktywności młodzieży na wielu polach społecznych. Pokażmy, że zawsze można zrobić coś dobrego dla innych!

Zgłoszenia do konkursu odbywają sie poprzez formularz online.