Konkurs Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich seniorów – wyjaśnij im jak działa internet i bankowość elektroniczna i jak łatwo można z niej korzystać. Pokaż w jaki sposób zachęcisz swoją babcię lub dziadka do założenia konta w banku! Konkurs Zakładu Ubezpieczeń Społecznych potrwa do 12 listopada 2021 r. Weź w nim udział i wygrywaj nagrody!

CO? - konkurs „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”
APLIKACJA DO: 12 listopada 2021 r.

O KONKURSIE
W ramach konkursu należy przygotować pracę – materiał informacyjny, który będzie przedstawiał korzyści z posiadania i korzystania z konta w banku przez osoby starsze.

Prace można przygotować w czterech kategoriach:

• plakat,
  • komiks,
  • film,
  • infografika/materiał multimedialny.

Powinny się one odnosić się do takich aspektów jak bezpieczeństwo, zdrowie oraz ułatwienia życia codziennego osób starszych. Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu znajdują się w regulaminie konkursu.

Prace można przygotować indywidualnie lub w zespołach.

W konkursie udział mogą wziąć uczniowie szkół podstawowych, ponadpodstawowych oraz studenci szkół wyższych. Konkurs odbywa się w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej ZUS „Bezpiecznie, zdrowo, bezgotówkowo”

Na zgłoszenia organizator czeka do 12 listopada 2021 r. Termin nadsyłania prac to 10 grudnia 2021 r.

Więcej na stronie.