Konkursy EY!

Pokaż w kalendarzu: 
0

Tyle możliwości kariery, a Ty nie wiesz co wybrać? Sprawdź się w konkursach EY i poznaj biznes w praktyce! Podatkowe i transakcyjne case’y czekają! Oprócz tego do wygrania nawet 30.000 PLN i kariera w EY. 


CO? – konkursy EY
APLIKACJA DO: 20 listopada 2019 r.


O WYDARZENIU
Jak co roku konkursy EY to okazja do zdobycia unikalnego doświadczenia i szansa na sprawdzenie się w roli doradcy podatkowego bądź transakcyjnego w prawdziwych biznesowych sytuacjach.

Do tego atrakcyjne nagrody – nawet 30.000 PLN, kariera w firmie doradczej EY i wiele innych.

Wszystko to czeka na uczestników konkursów studenckich EY, do których zapisy rozpoczęły się wraz ze startem nowego roku akademickiego. Zostały one stworzone z myślą o studentach wszystkich lat studiów, dlatego udział w nich uda się połączyć z nawet najbardziej napiętym planem zajęć.

Na studentów zainteresowanych wyzwaniami na styku prawa i ekonomii czeka EYe on Tax, przygotowany przez doradców z zespołu Doradztwa Podatkowego i Kancelarii EY Law. Tym, którzy chcą wejść do świata wielkich transakcji, fuzji, przejęć i restrukturyzacji dedykowany jest konkurs EY Financial Challenger, przygotowany przez zespół Doradztwa Transakcyjnego EY.


O ORGANIZATORZE
EY to światowy lider w zakresie audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa biznesowego oraz doradztwa transakcyjnego.


SPOSÓB APLIKACJI
Zapisy trwają do 20 listopada 2019 r. i odbywają się poprzez stronę

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (liczba głosów: 1)
Projekt finansowany ze Środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego