Konsultacje z doradcą zawodowym w Kampusie Cieszyńskim

Jeśli potrzebujesz napisać CV, przygotować się do rozmowy o pracę lub potrzebujesz wsparcia w decyzjach związanych z dalszą drogą zawodową, skorzystaj z bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym w Kampusie Cieszyńskim! Zapraszamy także Studentów z Ukrainy i członków Ich Rodzin poszukujących pracy. W cztery kolejne czwartki marca 2022 r., tj. 10, 17, 24 i 31.

CO? – Konsultacje z doradcą zawodowym
KIEDY? - 10, 17, 24 i 31 marca 2022 r., godz. 10:30 – 15:30
GDZIE? - pokój 9, ul. Bielska 62, Cieszyn

W godzinach 10:30 – 15:30 spotkasz Ewę Cetnar-Tkaczyk w pokoju 9, znajdującym się w głównym budynku przy ulicy Bielskiej 62 w Cieszynie. Konsultacje możliwe są w języku polskim i angielskim.

консультантом кар'єри (кампус Чешиньський)

Якщо Вам потрібно написати резюме, підготуватися до співбесіди на роботу або Вам потрібна підтримки в рішеннях, пов'язаних із подальшим кар'єрним шляхом, скористайтеся безкоштовними консультаціями з консультантом кар'єри у Kampus Cieszyński  (кампус Чешиньський)! Ми також запрошуємо студентів з України та членів їхніх сімей, які шукають роботу. У березні 2022 року, 10, 17, 24 та 31, з 10:30 до 15:30 Ви зустрінетеся з Евою Цетнар-Ткачик у кімнаті 9, розташованій в головній будівлі на вулиці Bielskiej 62 у Чешині. Консультації можливі польською та англійською мовами.

Wydarzenie skierowane jest do osób poszukujących pracy, praktyk, wolontariatu, zainteresowanych rozwojem zawodowym.