Kopalnia Talentów firmy KGHM Polska Miedź S.A.

Zapraszamy do udziału w programie Kopalnia Talentów firmy KGHM Polska Miedź S.A., pierwszym w Polsce dedykowanym programie rozwoju talentów w branży wydobywczej.

Udział w programie to:

• 4 rotacje w różnych obszarach firmy (w tym możliwość rotacji zagranicznych),
  • wyznaczona ścieżka kariery i system ocen okresowych,
  • ambitne projekty w trakcie każdej rotacji (np. integracja z nowo przejętymi spółkami zagranicznymi, ocena opłacalności projektów inwestycyjnych),
  • ponad 40 dni szkoleń przygotowanych specjalnie dla uczestników programu,
  • dedykowany program mentoringu dla uczestników,
  • praca w czołowej światowej firmie z branży wydobywczej, która w ciągu ostatnich 6 lat podwoiła swoje obroty,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) wraz z bogatym pakietem socjalnym (m.in. pakiet medyczny, plan emerytalny).

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o programie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 9 kwietnia 2013 roku o godzinie 14.00 w sali 332, budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, podczas którego osoby zainteresowane będą mogły porozmawiać z uczestnikami ubiegłorocznej edycji programu!

Więcej informacji o programie znajduje się tutaj.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)