Kroll Ontrack – nie tylko odzyskiwanie danych!

Data wydarzenia:
18 Kwiecień, 2012 - 12:00 - 14:30

Zapraszamy studentów i absolwentów kierunków informatyka, matematyka i fizyka do udziału w spotkaniu z przedstawicielami firmy Kroll Ontrack. Firma znana głównie z odzyskiwania danych posiada również, zlokalizowany w Katowicach ośrodek badawczo-rozwojowy, zajmujący się tworzeniem oprogramowania na rynek amerykański.

W związku z planami powiększenia polskiego zespołu o kilkadziesiąt osób poszukiwani są kandydaci do pracy na stanowiskach testerów i programistów zarówno na cały, jak również niepełny etat. Oferta skierowana jest do absolwentów oraz studentów ostatnich lat kierunków ścisłych – doświadczenie nie jest konieczne, istnieje możliwość zdobycia nowych, cennych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych np. w zakresie zapewnienia jakości oprogramowania.

Spotkanie poprowadzą przedstawiciele działów jakości i programowania opowiadając zarówno o firmie, swojej codziennej pracy jak i o możliwościach rozwoju dla nowych osób.  W spotkaniu uczestniczyć będą również goście z amerykańskiej centrali firmy, zlokalizowanej w Minneapolis.

Podczas spotkania przedstawione zostaną:

• profil działalności firmy (polski i międzynarodowy),
  • działanie polskiego oddziału badawczo-rozwojowego i codzienna praca w działach jakości i programowania,
  • aktualne oferty pracy i staży.

Po prezentacjach przewidziany jest czas na rozmowy i możliwość złożenia CV.

Firma umożliwia odbycie płatnych staży.  Wszelkie szczegóły do zdobycia podczas spotkania!

Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia 2012 roku w godzinach 12.00 – 14.30 w auli Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Anglojęzyczne prezentacje, poza wystąpieniami gości z USA omawiane będą w języku polskim. Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym jest jednak konieczny do podjęcia współpracy/odbycia staży.

Zapraszamy serdecznie!