Kursy Otwarte w Uniwersytecie Śląskim

Początek roku jest dobrym momentem na rozpoczęcie nowej przygody, postawienie na rozwój osobisty, zrealizowanie planów. Otwórz się na kurs! KURSY OTWARTE w Uniwersytecie Śląskim to oferta dla osób, które chcą rozwinąć skrzydła, nauczyć się nowych rzeczy szybko i skutecznie - bez konieczności rozpoczynania studiów.

CO? – Kursy Otwarte w Uniwersytecie Śląskim

O INICJATYWIE
Zapraszamy do udziału w inicjatywie naukowo-edukacyjnej Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim?

• zapewniamy komfortowe warunki pracy w dogodnych terminach;
  • praca odbywa się z maksymalnie 25 osobową grupą słuchaczy żywo zainteresowanych tematem;
  • warsztaty prowadzone są metodami aktywnymi;
  • gwarantujemy konkurencyjną cenę ponieważ naszą misją jest edukacja;
  • zajęcia prowadzą znakomici specjaliści;
  • UO UŚ jest jednostką, mającą doświadczenie w organizacji zajęć dla osób spoza środowiska akademickiego, cechującą się nowoczesnym podejściem do edukacji i nauki;
  • oferujemy możliwości rozwoju osobistego i zawodowego zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla biznesu.

W zimowej edycji Uniwersytet Otwarty UŚ proponuje trzynaście praktycznych kursów. Oferuje szkolenia dotyczące rozwoju osobistego jak coaching kariery czy zarządzanie czasem. Kursy wspierające strategie zarządzania zespołem oraz projektem np. Agile. Organizator proponuje szkolenia wzmacniające działania rynkowe jak copywriting, marketing czy negocjacje. Opis wszystkich kursów znajduje się na stronie.

W edycji zimowej odbędą się następujące kursy:

Zrozumieć Agile - jak działać zwinnie i skutecznie w niestabilnych warunkach

Mediacje jako "broń" nowej generacji w perspektywie bezpiecznego społeczeństwa

Świadomy copywriting – jak tworzyć skuteczne teksty?

Praktyczny kurs języka tajskiego

Marketing w niestandardowym wydaniu

Warsztat pracy kreatywnego nauczyciela oraz wykładowcy akademickiego

Komunikacja – działania animacyjno-integracyjne. Warsztaty dla animatorów i edukatorów.

Tworzenie stron internetowych z wykorzystaniem systemów zarządzania treścią – praktyczny kurs.

Coaching kariery

Jak radzić sobie ze stresem i emocjami mu towarzyszącymi?

Szkoła negocjacji

Zarządzanie sobą w czasie

Warsztaty fotografii artystycznej

Najistotniejsze informacje organizacyjne:

• każdy kurs przewidziany jest na 15 godzin;
  • zajęcia są płatne – 275 zł za 15 godzin kursu;
  • zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych w dni robocze  od godziny 17:15;
  • warunkiem uruchomienia kursu jest utworzenie się przynajmniej piętnastoosobowej grupy;
  • kurs realizowany będzie w okresie styczeń-marzec/kwiecień 2020;
  • warunkiem zgłoszenia kursu jest wypełnienie formularza online oraz uiszczenie opłaty;
  • na zgłoszenia czekamy w styczniu – do tygodnia uruchomienia konkretnego kursu;
  • kursanci otrzymują zaświadczenie o ukończeniu kursu.

"Uniwersytet Otwarty" to działalność Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach w zakresie edukacji nieformalnej. Jego komercyjna oferta skierowana jest do odbiorców spoza społeczności akademickiej.

Otwarte Kursy to oferta kierowana do osób, które ukończyły 18 lat, w tym młodzieży licealnej, studentów oraz osób spoza środowiska akademickiego, które chcą rozwinąć swoje kompetencje lub nabyć nowe umiejętności.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

W razie pytań prosimy o kontakt – Koordynator Otwartych Kursów: matylda.sek@us.edu.pl; Uniwersytet Otwarty uniwersytetotwarty@us.edu.pl  lub pod numerem telefonu 32 / 359 21 45.
Więcej informacji znajduje się na stronie.