Laureaci Nagrody Kapituły Konkursu wyłonieni!

Pamiętacie o konkursie "Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"? To właśnie dziś, 9 lutego, Kapituła Konkursu wybrała laureatów nagrody Kapituły Konkursu dla firm oraz instytucji publicznych. Ogłoszenie wyników nastąpi 23 lutego podczas uroczystej gali w Pałacu Goldsteinów.

W posiedzeniu wzięli udział najznamienitsi przedstawiciele środowisk gospodarczych, biznesowych oraz akademickich z województwa śląskiego, mianowicie:

• prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk – JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
  • prof. dr hab inż. Arkadiusz Mężyk – JM Rektor Politechniki Śląskiej,
  • dr hab. prof. UE Robert Tomanek – JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach,
  • dr hab. prof. ATH Czesław Ślusarczyk – Prorektor ds. studenckich i kształcenia Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej,
  • dr hab. prof. nadzw. AWF Rajmund Tomik – Prorektor ds. dydaktyki i studentów Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach,
  • Tadeusz Donocik – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach,
  • Zenon Nowak – Prezes Prasy Śląskiej,
  • Ryszard Genge – Wiceprezes Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach,
  • Mateusz Skowroński – Naczelnik Wydziału Obsługi Inwestorów Urzędu Miasta Katowice,
  • Tomasz Górski – Wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach,
  • Iwona Matuszewska – Biuro Prasowe Wojewody Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Członkowie Kapituły Konkursu wyłonili Przewodniczącego Kapituły, którym został Pan Tadeusz Donocik – Prezes Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

Po szczegółowej analizie treści Kwestionariuszy Ankiet nadesłanych przez Uczestników Konkursu członkowie Kapituły Konkursu przyznali dwie nagrody:

1. Nagrodę Kapituły Konkursu Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016 dla Firmy,
  2. Nagrodę Kapituły Konkursu Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016 dla Instytucji Publicznej.

Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się 23 lutego 2017 r., o godz. 15:00 w Pałacu Goldsteinów w Katowicach.

Nadal czekamy na Wasze głosy w plebiscycie publiczności Dziennika Zachodniego. Więcej o plebiscycie na stronie.