Letni program stażowy AstraZeneca 2023

Data wydarzenia:
20 Luty, 2023 (Cały dzień)

Zbliżasz się do końca studiów? Szukasz dobrego startu dla Twojej kariery? Zgłoś się do letniego programu stażowego w AstraZeneca! Uwaga: możesz, ale nie musisz być biotechnologiem, najważniejsza jest Twoja chęć do uczenia się!

CO? - Letni program stażowy AstraZeneca2023
APLIKACJA: od 20 lutego do 17 marca 2023 roku

O PROGRAMIE
Letni program stażowy Warsaw Site Internship Program (WSIP) skierowany jest do absolwentów
i studentów ostatnich lat uczelni wyższych.

Płatny staż rozpoczyna się 30 czerwca 2023 i trwa od 3 do 6 miesięcy. Podczas programu stażyści są włączani w realizację projektów w poszczególnych zespołach (m.in. R&D, Finanse, HR). Mają także możliwość zapoznać się ze specyfiką pracy w pozostałych obszarach firmy oraz skorzystać z bogatej oferty szkoleń:

• szkolenia przygotowujące do wykonywania zadań określonych na poszczególnych stanowiskach w dziale, w którym odbywasz staż;
  • liczne szkolenia organizowane przez wszystkie działy w AstraZeneca – możliwość poznania funkcjonowania innych departamentów firmy;
  •  warsztaty, treningi, mentoring, których celem jest wyposażenie ciebie w dodatkowe kompetencje cenione na rynku pracy;
  • poznawanie i rozwijanie swoich kompetencji pod czujnym okiem doświadczonego Mentora;
  • ścisła współpraca z innymi stażystami i pracownikami AstraZeneca...

...i wiele, wiele więcej!

O FIRMIE
AstraZeneca jest jedną z największych firm biofarmaceutycznych na świecie. Od początku swojego istnienia (w Polsce od ponad 30 lat) nieustannie kładziemy nacisk na rozwój. Koncentrujemy się na opracowywaniu leków na choroby stanowiące wyzwania współczesnej medycyny w obszarze onkologii oraz chorób układu krążenia, nerek, metabolizmu oraz układu oddechowego, immunologii i chorób rzadkich. W trosce o zdrowie pacjentów realizujemy liczne program edukacyjne na temat profilaktyki, dostępności metod terapii i poprawy jakości życia podczas leczenia.

Studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów.

Rekrutacja składa się z trzech etapów:

1. Wysłnie CV na interesujące stanowiska.
  2. HireVue - wybrani kandydaci otrzymują 5-6 pytań, do których nagrywa się odpowiedzi video za pomocą telefonu lub komputera. Jest to moment, w którym macie szansę zaprezentować siebie, opisać swoje mocne strony oraz pokazać swoją motywację do wzięcia udziału w programie stażowym.
  3. Rozmowa rekrutacyjna – z przyszłym przełożonym i członkami jego zespołu. Trwa około 45 minut i dotyczy waszych kwalifikacji, wiedzy na temat konkretnego stanowiska i możliwości, które daje praca w AstraZeneca.

Cały proces rekrutacji przebiega w języku angielskim.

Aplikacja odbywa się poprzez stronę Search our Job Opportunities at AstraZeneca.