Letnie Praktyki w Ericpol Telecom

W imieniu firmy Ericpol Telecom zapraszamy do uczestnictwa w Programie Praktyk Letnich. Jest to propozycja dla tych studentów, którzy chcą wykorzystać okres wakacyjny na zdobycie doświadczenia zawodowego i sprawdzenie swoich umiejętności w firmie o międzynarodowym zasięgu.

Ericpol Telecom to firma specjalizująca się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla telekomunikacji i M2M oraz przedsiębiorstw opierających swoją działalność na nowoczesnych technologiach.

Praktyki będą odbywały się w Łodzi, Krakowie lub Warszawie w takich działach, jak m.in.:

• Pion Produkcji Oprogramowania,
  • Sektor Aplikacji Medycznych,
  • Dział Zarządzania Infrastrukturą Teleinformatyczną,
  • Dział Szkoleń,
  • Dział Koordynacji Podróży Służbowych.

Praktyki są bezpłatne i trwają od 1 do 3 miesięcy, można je odbywać między 1 czerwca a 30 września 2011 roku.

Najlepszym studentom oferuje się możliwość dalszej współpracy.

Wszystkich zainteresowanych odsyłamy do strony internetowej, gdzie znajduje się szczegółowa oferta firmy.