Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge

Jesteś pasjonatem analizy danych? Zbierz drużynę, weź udział w konkursie Lion's Den ING Risk Modelling Challenge i zdobądź cenne nagrody.

CO? – Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge

O KONKURSIE
Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge ma na celu przybliżenie pasjonatom analizy danych innowacyjnego obszaru wykorzystania źródeł danych, technologii i narzędzi w instytucjach finansowych. Konkurs jest także okazją do poznania ING Banku Śląskiego oraz ING Hubs Poland jako potencjalnych pracodawców.

Na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 39 000 zł, a dla najlepszego zespołu organizator gwarantuje również oferty pracy w ING (z zachowaniem 3-miesięcznego okresu próbnego).

Zadaniem uczestników będzie zmierzenie się z wyzwaniem analitycznym. W tym roku oraganizatorzy skupiają się na modelowaniu ryzyka kredytowego i będą łączyć wiedzę z zakresu statystyki z obliczeniami na komputerze kwantowym.

Do udziału w konkursie zaproszeni są sympatycy analizy danych, którzy są studentami lub absolwentami studiów wyższych do dwóch lat po studiach. Wydarzenie szczególnie polecane jest studentom i absolwentom kierunków, takich jak: ekonometria, statystyka, matematyka, fizyka i ekonomia.

Do zgłaszania zaproszone są zespoły 3-4 osobowe. Warunkiem udziału w Lion’s Den ING Risk Modelling Challenge jest wysłanie prawidłowego rozwiązania zadania kwalifikacyjnego. W czasie wyzwania uczestnicy zmierzą się z zadaniem analitycznym, które potrwa 8 godzin. W finale znajdzie się maksymalnie sześć zespołów, które zaprezentują swoje rozwiązanie jury.

Rejestracja na wydarzenie potrwa do 6 marca 2024 r. i odbywa się poprzez link.

Regulamin, szczegóły wydarzenia oraz zapisy znajdują się na stronie.