Management Trainee Programme firmy BAT

Firma British American Tobacco prowadzi aktualnie rekrutację do programu Management Trainee. Jest to program, który umożliwia studentom rozpoczęcie kariery managerskiej w dwa lata. Studenci podczas programu prowadzą własne projekty pod okiem doświadczonych managerów. W rozwoju kariery pomaga im dedykowany coach.

Razem z coachem uczestnik wyznacza cele i plany rozwojowe. Program składa się z kilku etapów, a każdy z nich niesie za sobą nowe i ciekawe wyzwania. Podczas kilkumiesięcznych rotacji w różnych zespołach uczestnik pozna specyfikę pracy w wybranym dziale, a Line Manager udzieli wsparcia merytorycznego oraz będzie czuwał nad realizacją projektów.

Współpraca opiera się na umowie o pracę. Program stażowy jest płatny. Firma oferuje miejsca w trzech działach: marketing, finanse oraz produkcja.

Program skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów lub absolwentów. Poszukiwane są osoby z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego, otwarte na wyzwania, poszukujące możliwości rozwoju.

Do biura w Warszawie poszukiwani są:

• Management Trainee Marketing
  • Management Trainee Finance

Do fabryki (centrum operacyjnego) w Augustowie poszukiwani są Management Trainee Operations (do działów Logistyki, Produkcji, Inżynieryjnego, Produktu i zapewniania Jakości).

Aplikacje można składać do 5 kwietnia 2013 roku.

Zapraszamy na www.BAT.com.pl lub www.BATchallenge.pl do zakładek dotyczących kariery!