Marketing internetowy wg Google - spotkanie na UŚ!

Data wydarzenia:
9 Listopad, 2016 - 11:00 - 12:30

Czy wiesz, że 91% uczestników wydarzeń Internetowych Rewolucji od Google poleciłoby ten program innym? Przyjdź na spotkanie 9 listopada 2016 r., by przekonać się dlaczego. Zdobędziesz wiedzę o trendach w branży i poznasz ludzi, którzy rozwinęli swoje biznesy dzięki internetowi i chcą podzielić się z Tobą swoją wiedzą.

CO? – Spotkanie z firmą Google w ramach programu Internetowe Rewolucje
KIEDY? – 9 listopada 2016 r. , 11:00 – 12:30
GDZIE? – Uniwersytet Śląski, rektorat, Aula K. Lepszego
(Katowice, ul. Bankowa 12, I piętro)

Spotkanie z cyklu "Wystartuj Karierę" realizowane przez Google w ramach programu edukacyjnego Internetowe Rewolucje.

W trakcie spotkania przedstawiciele firmy pokażą najnowsze trendy w branży online, przybliżą możliwości wykorzystania internetu do promocji działań studentów, a także nakreślą perspektywy rozwoju kariery w marketingu internetowym. Na spotkanie zaproszono także młodych ludzi, którzy osiągają pierwsze sukcesy prowadząc swoje firmy, żeby dodatkowo zainspirować uczestników do dalszego rozwoju.

Google - amerykańskie przedsiębiorstwo z branży internetowej.

Spotkanie skierowane jest do studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy odbywają się poprzez stronę.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)