Menadżerski Program Rozwojowy firmy Tesco

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich tegorocznych oraz zeszłorocznych absolwentów studiów magisterskich do wzięcia udziału w Menadżerskim Programie Rozwojowym – Ekstraklasa realizowanym przez firmę Tesco Polska.

Celem programu jest pozyskanie i rozwijanie Młodych Liderów Biznesu, którzy po kilku miesiącach od rozpoczęcia programu będą mogli objąć stanowiska liderów zespołu. Po zakończeniu programu istnieje możliwość kontynuowania pracy w operacjach sklepowych lub w Biurze Głównym Tesco Polska Sp. z o.o.. Najlepsi kandydaci zostaną zatrudnieni w ramach umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny, kolejna na czas nieokreślony).

Przyszłym uczestnikom programu oferuje się:

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • dynamiczny rozwój zawodowy i jasną ścieżkę kariery,
  • możliwość zdobywania doświadczenia przez bezpośrednią realizację zadań wymagających odpowiedzialności i samodzielności,
  • bogaty program szkoleń menadżerskich i specjalistycznych,
  • wsparcie Mentora i Opiekuna, którzy w trakcie programu będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem,
  • atrakcyjny pakiet socjalny i opiekę medyczną.

Program rozwojowy trwa 12 miesięcy i realizowany jest w wybranych sklepach na terenie całej Polski.

Rekrutacja do Programu jest trzyetapowa. W pierwszym etapie kandydaci wypełniają formularz aplikacyjny on-line na stronie internetowej. Kandydaci, których aplikacja zostanie oceniona pozytywnie zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (odbywającej się w sierpniu) i do wypełnienia testu ze znajomości języka angielskiego. Trzecim etapem rekrutacji, odbywającym się na początku września, będzie „Centrum Oceny”, podczas którego kandydaci rozwiązywać będą różnego rodzaju zadania indywidualne i zespołowe.

Aplikacje do Programu należy zgłaszać do 21 sierpnia 2011 roku.

Więcej na www.tesco.rekrutacja.net.