Międzynarodowy Program Studencki "DREaM 2012"

Ambasada Republiki Indonezji zaprasza polskich studentów do udziału w Międzynarodowym Letnim Programie Studenckim "DREaM 2012", który będzie miał miejsce w dniach 1 -14 lipca 2012 roku w Yogyakarcie.

Program ten organizowany jest przez jeden z najbardziej znanych uniwersytetów w Indonezji - Universitas Gadjah Mada i przeznaczony jest on dla studentów I i II stopnia z całego świata.

W tym roku program poświęcony będzie zagadnieniom alternatywnej edukacji. Uczestnicy programu będą brali udział w wykładach, spotkaniach, szkoleniach, jak również w wycieczkach i różnych imprezach o charakterze towarzyskim.

Wszelkie szczegóły na temat programu, jak również formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie internetowej.

Dodatkowych informacji udziela również pan Kristian Patrasio po adresem dream@ugm.id.ac.