Nabór do instytucji i agencji Unii Europejskiej

13 marca 2014 r. Europejski Urząd Doboru Kadr rozpoczyna coroczny nabór na stanowiska administratorów w instytucjach i agencjach Unii Europejskiej, tj. Komisja Europejska, Parlament Europejski, Rada UE, i inne agencje.

Jednocześnie 25 lutego 2014 r. o godz. 16:00 w siedzibie Instytutu Europejskiego w Łodzi organizowane jest spotkanie informacyjne poświęcone procesom rekrutacyjnym na stanowiska urzędnicze w instytucjach UE. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszę o wysyłanie zgłoszeń na adres: szkolenia.epso@ie.lodz.pl.

Wykaz instytucji znajduje się tutaj.

Instytut Europejski w Łodzi wraz z Ministerstwem Spraw Zagranicznych RP organizują szkolenie (w jęz. angielskim) dla kandydatów zainteresowanych konkursami Europejskiego Urzędu Doboru Kadr (EPSO). Szkolenie jest płatne. Więcej informacji na ten temat na stronie.

Zapraszamy do aplikowania.

Twoja ocena: Nic Średnia: 3 (2 votes)