Nabór do programu szkoleniowego "Liga NGOs"

Masz już za sobą pierwsze doświadczenia w działalności pozarządowej i chcesz poszerzyć swoje horyzonty? Zgłoś się do pierwszej edycji bezpłatnego programu szkoleniowego "Liga NGOs" i ucz się od liderów organizacji społecznych, polityków oraz ekspertów!

CO? – nabór do programu edukacyjnego "Liga NGOs"
APLIKACJA DO? – 20 października 2019 r.

O PROGRAMIE
Liga NGOs to innowacyjny program, którego celem jest rozwój, upowszechnianie i promowanie wartości społeczeństwa obywatelskiego. Zajęcia będą prowadzone przez liderów organizacji społecznych, influencerów, polityków, ekspertów wspierających działalność trzeciego sektora z renomowanych polskich uczelni, prawników oraz menedżerów najwyższego szczebla w największych polskich przedsiębiorstwach.

W ramach projektu można aplikować do jednego z trzech programów:

• Liga Junior kierowana jest zarówno do osób, które stawiają pierwsze kroki w świecie NGOs, jak i tych bardziej doświadczonych. Do udziału w nim są zaproszone osoby od 18 do 21 roku życia.
  • Liga Akademicka przeznaczona jest dla osób, które mają pierwsze doświadczenia w działalności organizacji pozarządowych i mają od 22 do 25 lat.
  • Liga Senior to program dla tych, którzy znają się na rzeczy, ale mają świadomość, że nie w pełni wykorzystują swój potencjał. Do programu mogą zgłosić się osoby, które ukończyły 25 lat. Nie jest wymagamy status studenta ani tytuł naukowego.

Na Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy będą brali udział w wykładach, warsztatach oraz będą realizować własne projekty.  Organizatorzy zapewniają bezpłatny udział w szkoleniach, noclegi oraz wyżywienie.

Program szkoleniowy "Liga NGOs" skierowany jest do: wolontariuszy z wieloletnim stażem, przedstawicieli  fundacji i stowarzyszeń, osób chcących rozwinąć społeczne start-up’y, innowatorów, liderów życia społecznego i samorządowców.

Organizatorem programu edukacyjnego  "Liga NGOs" jest Ministerstwo Sprawiedliwości.

Formularze rejestracyjne dostępne są na stronie internetowej do 20 października 2019 r.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)