Nabór do projektu "Liderzy w sektorze ochrony zdrowia"

Rozpoczęła się rekrutacja do II edycji projektu Fundacji 2065 im. Lesława A. Pagi Liderzy w sektorze ochrony zdrowia. Nabór aplikacji trwa do 6 lipca 2014 r.

Liderzy w sektorze ochrony zdrowia to projekt edukacyjny dedykowany studentom i absolwentom (do 26 roku życia):

• prawa,
  • finansów,
  • zarządzania,
  • farmacji,
  • zdrowia publicznego,
  • osobom zainteresowanym rozwojem kariery zawodowej w sektorze ochrony zdrowia.

Liderzy w sektorze ochrony zdrowia to:

1. Bezpłatne weekendowe szkolenia, warsztaty, case’y,
  2. Spotkania ze specjalistami i autorytetami,
  3. Panele dyskusyjne,
  4. Płatne staże w największych firmach i instytucjach w Polsce,
  5. Uroczyste Podsumowanie Projektu, które odbędzie się w Sali Notowań na Giełdzie Papierów Wartościowych.

Celem projektu jest kształcenie kadry managerskiej, która w przyszłości będzie zarządzać firmami na rynku usług medycznych, farmaceutycznych oraz placówkami służby zdrowia.

Zajęcia odbędą się w trybie weekendowym w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie w terminach:

• 20 - 21 września 2014
  • 27 - 28 września 2014
  • 4 - 5 października 2014

Aplikacje można zgłaszać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej Fundacji.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Wśród zagadnień, które zostaną poruszone podczas warsztatów są m. in. finansowanie publicznej i prywatnej opieki zdrowotnej, nowe technologie, regulacje prawne, zasady funkcjonowania rynku farmaceutycznego. Nie zabraknie również spotkań z wybitnymi postaciami z tego sektora. Wysoką jakość szkoleń gwarantują praktycy i eksperci firm partnerskich, którzy przeprowadzą wykłady oraz warsztaty.

Strona projektu.

Więcej informacji: