Nabór do projektu "Programowanie kariery"

Data wydarzenia:
8 Kwiecień, 2014 (Cały dzień) - 28 Kwiecień, 2014 (Cały dzień)

Jesteś bezrobotnym absolwentem uczelni wyższej (posiadającym minimum tytuł licencjata), w wieku 15-30 lat, zameldowanym w powiecie województwa śląskiego o wysokiej stopie bezrobocia? Nie masz doświadczenia zawodowego? Chcesz się przekwalifikować, zdobyć wiedzę z zakresu programowania aplikacji internetowych i odbyć półroczny, płatny staż? Zgłoś się do projektu "Programowanie kariery - wsparcie młodych osób na rynku pracy".

Projekt "Programowanie kariery – wsparcie młodych osób na rynku pracy" realizowany jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Projekt obejmuje:

• doradztwo zawodowe,
  • szkolenia z zakresu umiejętności „miękkich”,
  • 200-godzinny kurs programowania aplikacji internetowych oraz
  • półroczny - płatny - staż w firmie IT.

Kiedy?
Projekt trwa od lutego 2014 roku do końca kwietnia 2015 roku.
W tym okresie weźmiesz udział w:

1. szkoleniach z zakresu umiejętności "miękkich" (czerwiec 2014 roku),
  2. kursie programowania aplikacji internetowych (lipiec - sierpień 2014 roku),
  3. płatnym stażu w firmach IT (wrzesień 2014 - marzec 2015),
  4. otrzymasz także indywidulane wsparcie doradcy kariery w trakcie całego projektu.

Jakie są korzyści?
Dzięki udziale w projekcie zdobędziesz wiedzę informatyczną i doświadczenie zawodowe, niezbędne na współczesnym rynku pracy. Dodatkowo, w czasie kursu będziesz otrzymywać stypendium szkoleniowe, a w czasie stażu wynagrodzenie.

W jaki sposób można zgłosić się do projektu?
Zgłoszenia do projektu są przyjmowane do 23 maja 2014 roku.

Więcej informacji, regulamin projektu i niezbędne dokumenty znajdują się na stronie www.programowaniekariery.us.edu.pl.

ZAPROGRAMUJ SIĘ NA SUKCES!

Projekt jest realizowany ramach Priorytetu VI.: Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działania 6.1.: Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałania 6.1.1: Wsparcie osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (13 votes)