Nabór na Ambasadora Kariery w Unii Europejskiej

Europejski Urząd Doboru Kadr ogłasza nabór na Ambasadora Kariery w Unii Europejskiej. Celem pracy ambasadora w Polsce jest uświadomienie różnorodności zatrudnienie jakie dają instytucje Unii Europejskiej wśród studentów i absolwentów uczelni wyższych.

W roku akademickim 2014/15, program reprezentowany jest przez 112 uniwersytetów we wszystkich 28 państwach członkowskich UE. Ambasadorowie biorą udział w różnych imprezach i targach pracy, a także promują pracę w instytucjach UE w mediach społecznościowych.

Proces selekcji obejmuje następujące dwa etapy:

•  Zainteresowani kandydaci muszą wypełnić wniosek online w terminie do 24 kwietnia 2015 r. do godz. 12:00.
  •  Zakwalifikowani kandydaci wypełniają krótki wywiad internetowy (od 4 do 18 maja 2015 r.).

Wybrani kandydaci zostaną powiadomieni na początku czerwca.

Bliższe informacje o programie "Ambasador Kariery w UE" na stronie.

Europejski Urząd Doboru Kadr zajmuje się m. in. selekcją personelu dla wszystkich instytucji europejskich. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Twoja ocena: Nic Średnia: 4.2 (5 votes)