Nabór na praktyki w Ministerstwie Gospodarki

Ministerstwo Gospodarki zaprasza do aplikowania do programu praktyk w Departamentach Ministerstwa. Praktyki organizowane w Ministerstwie są nieodpłatne. Okres trwania praktyk wynosi do 3 miesięcy.

Ministerstwo nie finansuje kosztów przejazdu, ubezpieczenia, utrzymania oraz zakwaterowania praktykanta w okresie odbywania praktyk.

Wymagania formalne:

Przed rozpoczęciem praktyki praktykant obowiązany jest dostarczyć do Ministerstwa:

1. Porozumienie dotyczące organizacji praktyki studenckiej, podpisane przez uczelnię i praktykant;
  2. Zaświadczenie z uczelni o posiadaniu statusu studenta;
  3. Kopię obu stron dowodu osobistego;
  4. Posiadanie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW), zawartego najpóźniej w dniu rozpoczęcia praktyki na okres jego trwania.

Sprawami praktyk studenckich zajmuje się Pan Paweł Staroń – Wydział Rekrutacji i Rozwoju Zawodowego Biura Dyrektora Generalnego, numer telefonu 22-693-54-59, mail: Pawel.Staron@mg.gov.pl.

• Aplikację na praktyki studenckie należy przesyłać wyłącznie poprzez wypełnienie zamieszczonego poniżej formularza do 11 kwietnia 2014 r.

Wykaz Departamentów, w których można odbyć praktyki.

Formularz aplikacyjny na praktyki w Ministerstwie Gospodarki.

Serdecznie zapraszamy.