Nabór na wakacyjny wyjazd w ramach "Erasmus Intensive"

Zapraszamy do składania zgłoszeń do udziału w szóstej edycji międzynarodowej szkoły letniej Erasmus Intensive Programme Psychology of Entrepreneurship odbywającej się w dniach 13-26 lipca 2014 w Rotterdamie w Holandii. Termin nadsyłania dokumentów mija 17 marca 2014 roku.

Szkoła letnia obejmuje 80 godzin zajęć prowadzonych w j. angielskim. Uczestnicy szkoły letniej otrzymują certyfikat oraz 4 punkty ECTS. Uczestnictwo studentów UŚ w szkole letniej jest bezpłatne, organizatorzy pokrywają również koszty zakwaterowania i wyżywienia (śniadanie oraz lunch) oraz 50%kosztów podróży Rotterdamu (maksymalnie 125 EUR).

Oferta skierowana jest do studentów 3, 4 i 5 roku psychologii, socjologii, administracji oraz zarządzania oraz doktorantów zainteresowanych szeroko rozumianą problematyką przedsiębiorczości. Program tegorocznej szkoły obejmuje: warsztaty z zakresu projektowania badań, metod badawczych i umiejętności akademickich ,a także seminaria poświęcone zagadnieniom problematyki międzykulturowej, innowacji i przywództwa w kontekście stymulacji i zarządzania przedsiębiorczością.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w szkole letniej zapraszamy do przesyłania dokumentów na adres e-mail: patrycja.rudnicka@us.edu.pl.

Wymagane dokumenty:
- formularz aplikacyjny (do pobrania ze strony),
- CV oraz list motywacyjny w j. angielskim potwierdzające zainteresowania kandydata tematyką przedsiębiorczości,
- dokument potwierdzający znajomość języka angielskiego (skan/wersja elektroniczna certyfikatu np. TOEFL, IELTS lub zaświadczenia ze szkół językowych, certyfikatu Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UŚ).

Ostateczny termin nadsyłania dokumentów upływa dnia 17 marca 2014 o godz. 18.00. Wybrani kandydaci zostaną drogą mailową zaproszeni do dalszego postępowania kwalifikacyjnego obejmującego rozmowę w języku angielskim. Rozmowy kwalifikacyjne odbędą się w dniach 18-19 marca 2014.

Wyczerpujące informacje na temat szkoły letniej znaleźć można na stronie.