Najnowsze e-wydanie "Eurostudenta"

Na portalu www.eurostudent.pl jest już najnowsze e-wydanie magazynu "Eurostudent". Magazyn w tradycyjnej wersji dostępny jest na uczelniach w całej Polsce.

Wydanie poświęcone jest m. in. aktualnej sytuacji na rynku pracy studentów i absolwentów. W numerze:

• "Perspektywy młodych na rynku pracy", czyli kogo aktualnie poszukują pracodawcy – raport numeru;
  • "Szukaj pracy w branży automotive" – branża motoryzacyjna rozwija się w bardzo szybkim tempie, a intensywny rozwój to nowe miejsca pracy. Kto może liczyć na zatrudnienie w tym sektorze?;
  • "Muzyka to moja zabawka" – w rozmowie z "Eurostudentem" Darek Malejonek, czyli popularny Maleo, opowiada m. in. o swoich wspomnieniach z koncertów juwenaliowych, a także o muzyce, którą tworzy i o planach na najbliższą przyszłość.

Zajrzyj na stronę!