Nowy numer Magazynu Kariera do odbioru w Biurze Karier!

Zapraszamy do Biura Karier po odbiór nowego Magazynu Kariera!

W  nowym numerze Wojciech Mann opowiada, jak zarabiać na pasji, a pracodawcy – jak skorzystać z praktyk – to tylko niektóre atrakcje Magazynu Kariera.

Owocne wakacje, czyli praca i praktyki latem – w ramach głównego tematu pracodawcy, eksperci i starsi koledzy doradzają studentom, co zrobić, żeby podczas stażu nie poprzestać na parzeniu kawy, ale stać się rzeczywistym członkiem zespołu i rozszerzyć swoje kompetencje.

Gorąco zachęcamy także do przeczytania wywiadów z młodymi pracownikami firm. Tym razem opowiadają o szkoleniach, które podnoszą kwalifikacje i o tym, jak być spełnioną kobietą w pracy i w domu.

Zapraszamy po odbiór do Biura Karier!