Ogólnopolski Projekt "Kreatywny Specjalista e-biznesu”

Akademia Nauki i Umysłu „Głaz” ogłasza nabór do ogólnopolskiego projektu „Kreatywny Specjalista e-biznesu” skierowanego do studentów oraz absolwentów chcących rozwijać swoje zainteresowania w środowisku biznesowym.

Ideą projektu jest zebranie najbardziej skutecznych i kreatywnych młodych specjalistów z całej Polski, których celem będzie tworzenie konkretnych działów firmy zapewniając jej dynamiczny rozwój. Projekt Akademii Nauki i Umysłu „GŁAZ” zapewnia start w życie zawodowe, szerokie możliwości rozwoju, darmowe szkolenia, a w dalszej perspektywie możliwość zatrudnienia na stałe.

Dla uczestników projektu przewidziano:

• bezpłatne praktyki dające możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego, poświadczonego dokumentem,
  • możliwość darmowego uczestnictwa w szkoleniach prowadzonych przez Akademię Nauki i Umysłu „GŁAZ” w ciągu roku od podjęcia współpracy w projekcie,
  • certyfikaty uczestnictwa w projekcie, wraz z opinią menadżera po jego zakończeniu,
  • elastyczny czas pracy (praca zadaniowa, przez Internet, w dogodnych godzinach),
  • udział w prestiżowych szkoleniach.

W ramach projektu odbędą się szkolenia z zakresu tworzenia stron WWW, programowania, pozycjonowania, opracowywania ścieżek dźwiękowych ze szkoleń w formacie mp3, oraz obróbki graficznej.

Zgłoszenia do I tury projektu przyjmowane są do 30 czerwca 2011 roku.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV, krótkiego opisu swoich zainteresowań, doświadczeń i sukcesów w tym zakresie oraz uzasadnienie, dlaczego chcą wziąć udział w projekcie, na adres: rekrutacja@szkoleniaglaz.pl.

Informacje o projekcie można znaleźć tutaj.