Ogólnopolskie badanie MBE Student Index: Finanse i Bankowość

Ogólnopolskie Badanie MBE STUDENT INDEX: Finanse i Bankowość to nowy projekt badawczy, mający na celu otrzymanie informacji dotyczących rynku pracy szeroko pojętej branży finansowej z punktu widzenia studentów i absolwentów, którzy planują związać swą przyszłość zawodową z tą branżą.

Jesteś studentem lub absolwentem, który planuje swoją przyszłość w finansach lub bankowości?

Wyraź swoją opinię. Opowiedz o tym, co jest dla Ciebie ważne! Zyskasz bezpłatny dostęp do interaktywnego narzędzia, które wskaże Ci gdzie warto zaplanować karierę w tej branży, który pracodawca jest najodpowiedniejszy względem Twojego profilu zawodowego i oczekiwań oraz jak wypadasz w stosunku do innych studentów i absolwentów.

Każdy uczestnik ma szansę wygrać Tablet Samsung Galaxy! Jeśli polecisz naszą stronę znajomym możesz także zdobyć pufy, kubki i karty prezentowe... w sumie kilkanaście ciekawych "przydasiek"!

Strona jest dostępna pod linkiem.
Polub badanie na Facebooku.