Online Marketing Webinar dla aspirujących przedsiębiorców

Aby pomóc w realizacji ambicji studentów, firma Rocket Internet wraz z jednym z najlepiej rozwiniętych startupów CupoNation, organizuje sesje szkoleń online, których tematyka skupia się na obszarze przedsiębiorczości oraz marketingu internetowego.

Co więcej, Rocket Internet organizuje konkurs, w którym studenci z 12 krajów z 3 kontynentów będą mieli okazję rozwiązywać międzynarodowe zadanie biznesowe.

Szkolenia Online dotyczyć będą następujących tematów:

• Sesja 1: Lessons learned from building international start-ups
  • Sesja 2: Rights and Wrongs of the Online Marketing World
  • Zadanie biznesowe dla studentów –  "Wyzwanie z Kuponem Rabatowym"

Wszystkie sesje webinar zawierają porcję informacji na temat teorii, praktycznych narzędzi oraz przykładów zebranych dzięki międzynarodowym doświadczeniom. Wiele z poruszanych problemów będzie bazowało wyłącznie na wiedzy i doświadczeniu zdobytemu przez Rocket Internet. Uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia solidnej wiedzy na temat marketingu internetowego oraz poznania wyzwań i możliwości z nim związanych.

Sesja szkoleń online jest nieodpłatna i może w niej wziąć udział każdy student po zarejestrowaniu się na stronie.