OPT!MALNY START z firmą Comarch SA

Biuro Karier informuje, iż 5 kwietnia 2011 roku w godzinach od 11:00 do 12:00 odbędzie się ogólnopolskie, bezpłatne webinarium dla studentów organizowane przez firmę COMARCH SA.

OPT!MALNY START to wydarzenie, dzięki któremu każdy student bez wychodzenia z domu może uzyskać za darmo kwalifikacje umożliwiające samodzielną pracę z nowoczesnym oprogramowaniem Comarch OPT!MA (wszystko odbywa się on-line).

Studentów z całej Polski zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarium, którego nadrzędnym celem jest uzyskanie lepszej pozycji na rynku pracy. Jest to możliwe dzięki nabyciu wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu obsługi systemu Comarch OPT!MA – oprogramowania wspomagającego zarządzanie małą i średnią firmą.

Integralnym elementem inicjatywy jest bezpłatny pakiet szkoleń e-learning obejmujący obsługę modułów księgowych, kadr i płac oraz sprzedażowych z zakresu Comarch OPT!MA. Szkolenia zostaną udostępnione tylko zarejestrowanym Uczestnikom. Punktem kulminacyjnym przedsięwzięcia jest bezpłatny egzamin on-line ze znajomości oprogramowania Comarch OPT!MA. Zaliczenie egzaminu równoznaczne jest z otrzymaniem CERTYFIKATU. Szczegóły zostaną przedstawione podczas webinarium.

Szczegóły na: www.optymalnystart.comarch.pl