OTK: "Poznaj swoje mocne strony" - testy

Data wydarzenia:
22 Październik, 2015 - 10:00 - 13:00

Ogólnopolski Tydzień Kariery to doskonała okazja, żeby odpowiedzieć sobie na pytania: W jakiej pracy się sprawdzę? Jaką ścieżkę kariery wybrać? Jak najlepiej mogę wykorzystać moje atuty? Aby ułatwić Wam odpowiedzi na te pytania, Biuro Karier UŚ organizuje wydarzenie "Poznaj swoje mocne strony!".

W ramach tego wydarzenia, nasz doradca kariery przygotuje zestaw testów psychozawodowych, które ułatwią Wam określenie mocnych stron, preferencji i predyspozycji zawodowych oraz skłonią do refleksji na temat własnych możliwości. Podobne testy coraz częściej wykorzystywane są przez pracodawców w trakcie rekrutacji i selekcji pracowników.

Ich wyniki będzie można poznać i omówić podczas indywidualnego spotkania z doradcą kariery. Dzięki temu nie tylko poznacie lepiej swoje mocne strony, ale także dowiecie się, jakie kompetencje powinniście doskonalić oraz jak wykorzystać własne atuty w rozwoju kariery!

Przewidywany czas wypełniania testów: 60 minut (zależy od indywidualnego tempa rozwiązywania testów).

Kiedy: 22 października 2015 r.

• 10:00 - I grupa
  • 12:00 - II grupa

Gdzie: Studencka Strefa Aktywności, sala 133 (Rektorat Uniwersytetu Śląskiego,Katowice ul. Bankowa 12)

Liczba miejsc jest ograniczona!
Przy zgłoszeniu proszę w treści maila podać godzinę, którą jesteście zainteresowani.
Zapisy przyjmowane są od 12 do 21 października 2015 r. w Biurze Karier pod numerem telefonu: 32 359 19 82.