Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Inwestorów

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego serdecznie zaprasza wszystkich studentów, absolwentów oraz doktorantów do wzięcia udziału w Otwartych Akademickich Mistrzostwach Polski Inwestorów.

Otwarte Akademickie Mistrzostwa Polski Inwestorów to internetowa gra zatytułowana „MILION”, w której uczestnicy inwestują wirtualne pieniądze w akcje firm, surowce i waluty. Gracze nie muszą znać wartości walorów, ani porcji towaru - wszystko przeliczane jest automatycznie. Cała ich uwaga skupia się na taktyce i przewidywaniu. Notowania akcji są jak najbardziej realne, pobierane z notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, londyńskiej giełdy surowcowej i London Stock Exchange oraz średnich kursów walut Narodowego Banku Polskiego.

Zwycięzcy Mistrzostw otrzymają laptopy, a także będą mieli możliwość odbycia staży i praktyk w prestiżowych instytucjach (MSP, PZU, GPW, Tauron, KDPW).

Finał Mistrzostw nastąpi 17 czerwca 2011 roku. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 6 lipca 2011 roku w gmachu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Organizatorem OAMPI jest Fundacja Fundusz Pomocy Studentom. Patronat honorowy nad mistrzostwami objął Minister Skarbu Państwa Aleksander Grad.

Aby rozpocząć grę należy wejść na www.1000000.edu.pl.

Do pobrania:
Regulamin OAMPI.