Otwarte spotkanie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Jak i dlaczego sektor finansowy włącza się w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ? W jaki sposób Bank BNP Paribas zarządza wpływem na otoczenie? Poznaj odpowiedzi na te pytania podczas webinaru organizowanego przez Ligę Odpowiedzialnego Biznesu.

CO? - webinar "Poznaj cele zrównoważonego rozwoju"
KIEDY? - 17 czerwca 2021 r., godz. 16:00
GDZIE? - online na platformie Clickmeeting

W jaki sposób Bank BNP Paribas zarządza wpływem na otoczenie – gospodarkę, środowisko naturalne i lokalne społeczności? Jak dostosowuje ofertę produktów i usług do zmieniających się potrzeb klientów? To pytania, na które odpowie Agnieszka Michalik, ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas. Spotkanie będzie okazją do rozmowy o inicjatywach, które  podejmuje bank w dążeniu do osiągnięcia zadań wyznaczonych w ramach globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs).

W Banku BNP Paribas kierujemy się przekonaniem, że to, jak świat będzie wyglądał w przyszłości, zależy od każdego z nas. Dlatego od lat wspieramy działania i inicjatywy służące przeciwdziałaniu zmianom klimatu i wykluczeniu społecznemu oraz angażujemy się w życie lokalnych społeczności. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak instytucja finansowa zarządza wpływem na otoczenie. Opowiem także o wkładzie banku w realizację globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju (SDGs) i – mam nadzieję – zainspiruję do wspólnego zaangażowania – Agnieszka Michalik, ekspertka ds. CSR i zrównoważonego rozwoju w Banku BNP Paribas.

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu budujący od 2004 roku nowe kadry menedżerów i przedsiębiorców, animatorów społecznych, liderów zmian i przede wszystkim odpowiedzialnych ludzi.

Studentek i studentów

APLIKACJA
Na spotkanie obowiązuje rejestracja poprzez stronę.