OUTPERFORMER – Międzynarodowy Program Praktyk Menedżerskich Hilti

Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Programie Praktyk Menedżerskich OUTPERFORMER w firmie Hilti.

Przebieg Programu

Faza 1: Po intensywnym 5-tygodniowym szkoleniu wstępnym (BTS) uczestnik będzie poznawał przez rok istotę przedsiębiorstwa: Sprzedaż. Otrzyma własny region sprzedaży z bazą klientów i odpowiedzialnością za sprzedaż w regionie.

Faza 2: W drugim roku ma miejsce tworzenie indywidualnych programów - faza projektów. W zależności od celów w karierze i kompetencji uczestnik będzie miał okazję zdobywać doświadczenia w projektach w obszarze Marketingu, Logistyki, HR, Finansów i kontrolingu oraz projektów międzynarodowych. Równolegle do tego, indywidualne kompetencje będą wzbogacane, o szkolenia miękkie w ramach systemu szkoleń wewnętrznych oraz seminaria z zakresu zarządzania w ramach Międzynarodowej Szkoły Biznesu.

Po zakończeniu powyższych programów uczestnik będzie dysponować zasadniczą wiedzą o obszarach biznesu Hilti, zbuduje kontakty biznesowe wewnątrz organizacji krajowych oraz struktur międzynarodowych, a także sieć kontaktów z kierownictwa wyższego szczebla w ramach firmy.

Uczestnik wnosi do programu:

• ponadprzeciętny wynik studiów - Dyplom ukończenia szkoły wyższej Ekonomicznej lub Technicznej (Inżynier),
  • wyraźny koncepcyjny i analityczny sposób myślenia,
  • zamiłowanie do techniki i orientację na klienta,
  • semestr na studiach zagranicznych bądź pierwsze doświadczenia w pracy za granicą,
  • międzynarodową mobilność, własną inicjatywę i gotowość na zmiany,
  • płynny niemiecki i angielski, idealnie jeszcze inne języki obce.

Więcej informacji na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 2.3 (3 votes)