Panel dyskusyjny: Studenci na rynku pracy w XXI wieku

Aby zdiagnozować największe bolączki młodych osób i rozpocząć działania w celu ich eliminacji Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA zaprasza na panel dyskusyjny "Right2B Students!" - Studenci na rynku pracy w XXI wieku. Panel odbędzie się 30 maja 2019 r.

CO? - "Right2B Students!" - Studenci na rynku pracy XXI wieku
KIEDY? - 30 maja 2019 r., godz. 10:00 - 13:00
GDZIE? - siedziba firmy EY w Warszawie (ul. Rondo ONZ 1, Warszawa)

Panel dyskusyjny "Right2B Students!" stworzony został jako wydarzenie towarzyszące "Right2B Forum" - projektu, który zajmuje się problematyką odpowiedzialnego postępowania biznesu.

Celem "Right2B Students!" jest stworzenie platformy do dyskusji dla przedstawicieli różnych środowisk, w trakcie której zostanie poddana ocenie sytuacja młodych ludzi na rynku pracy. Panel dyskusyjny poprowadzony zostanie w luźnej, studenckiej atmosferze. Udział w nim wezmą przedstawiciele organizacji studenckich - AIESEC Polska, ELSA Poland, ESN Polska, Studenckiego Forum BCC oraz przedstawiciele inicjatywy #MłodziPrzyGłosie, EY, Fundacji Rozwoju Naukowego ELSA Poland i Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA jest największą, niepolityczną, niezarobkową organizacją na świecie zrzeszająca studentów i młodych adeptów prawa.

Dla przedstawicieli studentów oraz podmiotów współpracujących ze studentami.

APLIKACJA
Na panel dyskusyjny obowiązują zapisy do dnia 23 maja 2019 r. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie wydarzenia.