Panel ekspercki dla kierunku biotechnologia

Data wydarzenia:
7 Czerwiec, 2011 - 14:00 - 16:00

Uprzejmie informujemy, iż 7 czerwca 2011 roku o godz. 14.00 w Sali 29 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego odbędzie się panel ekspercki dla kierunku biotechnologia w ramach projektu „Zamawianie kształcenia na kierunkach technicznych, matematycznych i przyrodniczych – pilotaż”.

W spotkaniu wezmą udział:

• dr hab. prof. UŚ Ewa Kurczyńska, Prodziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska,
  • dr hab. prof. UŚ Zofia Piotrowska-Seget, Prodziekan Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska,
  • dr hab. prof. UŚ Robert Hasterok, koordynator merytoryczny projektu raz kierunku biotechnologia,
  • przedstawiciele Biura Projektów oraz Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Z ramienia sfery biznesu:

• Pan Marcin Głodniok – Głównym Instytut Górnictwa, Zakład Ochrony Wód
  • Pani Anna Romańska oraz Pan Dariusz Piotrowski – i2 Analytical Limited Sp. z o.o. –międzynarodowe, akredytowane laboratorium ochrony środowiska
  • Pani dr Marta Pogrzeba – Instytut Ekologii Terenów Uprzemysłowionych

Celem spotkania jest dyskusja na temat kierunku Biotechnologia - przedstawienie przedsiębiorstw oraz oczekiwań wobec absolwentów kierunku Biotechnologia (wskazanie na ewentualne oczekiwania co do wiedzy specjalistycznej, umiejętności praktycznych, kompetencji osobistych).