Pierwsze spotkanie w ramach projektu "TEEN"

Data wydarzenia:
10 Grudzień, 2013 (Cały dzień) - 11 Grudzień, 2013 (Cały dzień)

Z radością informujemy, że pracownicy Biura Karier UŚ, w dniach 10-11 listopada 2013 roku będą uczestniczyć w pierwszym spotkaniu w ramach projektu "TEEN" - "TEchnologies for young ENtrepreneurs"!

Projekt trwa od sierpnia 2013 roku do lipca 2015 roku - i jest finansowany z Programu Leonardo da Vinci. Jego celem jest poznanie sposobów rozpowszechniania kultury przedsiębiorczości wśród osób młodych, a także poznanie i promowanie narzędzi IT wspierających rozwój przedsiębiorczości osób młodych.

Partnerami w Projekcie są:

• Provincia di Pesaro e Urbino (Włochy),
  • A.N.F.E. - Delegazione Regionale Sicilia (Włochy),
  • Nevsehir Universitesi Fen Edebiyat Fakultesi (Turcja),
  • FAE - Conferedacion de Asociaciones Empresariales de Burgos (Hiszpania),
  • Incubadora D.Dinis - Associacao para a Promocao da Inovacao, Empreendedorismo e Novas Tecnologias (Portugalia),
  • Stichting Kenniscentrum Pro Work (Holandia),
  • Mednarodna fakulteta za druzbene in poslovne studije (Słowenia),
  • West Lothian College (Wielka Brytania: Szkocja).

Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniach 10-11 listopada 2013 roku u Partnera Provincia di Pesaro e Urbino. Provincia to instytucja lokalnej administracji, która zarządza i wspiera rozwój terytorium, które jej podlega. Urząd opracowuje oraz stosuje strategie społecznego i ekonomicznego rozwoju, m.in. poprzez projekty współpracy międzynarodowej, porozumienia o współpracy z sektorem publicznym i prywatnym. Więcej informacji o Partnerze na stronie.

Więcej informacji o projekcie na stronie.

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)